headerphoto

Elindult a Zöld Béka Kupakgyűjtő Akció!

Egész Szegeden és országszerte is nagyon sokan kezdtek kupakgyűjtésbe tavaly egy szegedi kislányért. A 11 éves Gyaraki Boginál agydaganatot diagnosztizáltak, és bár sokan szorítottak neki nagy szeretettel a gyógyulásért, több tonnányi kupakot összegyűjtve, a betegség végül erősebb volt nála, az idén októberben végleg elaludt. Egy mosolygós, életvidám kislány volt, akinek a kitartásáról mindenki példát vehetett. Édesanyja, Gyaraki Zsuzsa úgy döntött, nem szakadhat meg a szeretet, az együttérzés, az elhivatottság közössége, ezért a jótékonysági gyűjtés Zöld Béka Kupakgyűjtő Akció néven folytatódik, melynek kedvezményezettje a továbbiakban GEMMA Központ. Az akcióhoz csatlakozott az ANGEX és a Vitézi Rend is. A kupakgyűjtésből befolyó pénzből az intézmény egy kreatív - kézműves műhelyet szeretne létrehozni, fenntartani. Ahogy Bogi soha nem adta fel a harcot, a GEMMA is úgy küzd a gondjaira bízott gyermekekért, fiatalokért. Mindenkinek köszönjük, aki csatlakozik a gyűjtéshez, hiszen az összefogás csodákra képes!

A Szivárvány Autizmus Egyesület új Gyógypedagógiai Intézményt hozott létre.
Működésének kezdete: 2014.09.01.

Neve: GEMMA Fejlesztő Nevelés - oktatást Végző Iskola,
       Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola

Feladata: fejlesztő nevelés-oktatás
OM: 201429

Igazgató: Péntek Imréné

2016. szeptember 1-től új fenntartó a
GEMMA Iskola Közhasznú Nonprofit Kft.

Ingyenes honlapkészítő

Ez a weboldal a www.oldalunk.hu honlapkészítővel készült.